Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valamilyen szakma amit...

Van valamilyen szakma amit pár hónap alatt kilehet tanulni, és jól fizet?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok levelezőn, és szeretnék dolgozni, de nem eladóként vagy valami hasonlóként... van bármilyen szakma amit pár hónap alatt elvégezhet az ember, és nem fizet rosszul?
2021. nov. 5. 03:31
 1/5 anonim válasza:
53%
Ha én most lennék egyetemista, social media managerként dolgoznék mellette. most is ezt teszem, csak főállásban. mégis jobb úgy keresni havi pár százezret hogy nem egy boltban cumizol raklapokat tologatva. vagy pedig honlapkészítés, grafikus stb.
2021. nov. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Villanyszerelés például.
2021. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

"honlapkészítés, grafikus"

Hát az inkább több év

2021. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat nem tudsz dolgozni, ami kapcsolódik a szakodhoz? Így nem kell plusz képzést elvégezni és még előrébb is visz minden szempontból. Én ezt teszem bár még nem keresek olyan rohadt jól, de elvagyok belőle.
2021. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Első, hogyan lehet social media managernek kiművelni magad?
2021. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!