Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki igazságügyi igazgatási...

Aki igazságügyi igazgatási alapképzés után csinált munka és tb-s (vagy újabb nevén személyügyi, munkaügyi és szociális ig.) mestert annak mi a véleménye, megéri?

Figyelt kérdés

Miskolci Egyetemen tanulok, más intézményekbe nem tudom, hogy hívják ezeket a szakokat, de biztos így vagy hasonlóan, már ahol van. :D


Esetleg ha valaki ezt a kettőt csinálta egymás után, akár más helyen, elmondaná mit tapasztalt, volt e úgymond értelme? Levelezőn csinálnám a mestert.


Én nagyon vacilálok, sokszor inkább úgy érzem, hogy már elég volt, elegem van, nem bírnám ki azt a 2 évet. De "külső nyomás" miatt mégis foglalkoztat a dolog (szülők stb hasznosnak, jónak gondolják, bátorítanak, ráadásul tényleg a legbutább szaktársaim akarnak még továbbtanulni akár jogasznak vagy csak így mesteren, és mivel nem vagyok rossz tanuló, ilyenkor elgondolkodom, hogy b*sszus akkor nekem is csak kéne mennem...).



2021. nov. 22. 06:36
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ezt a mestert egy sima blr és Tb ügyintézőivel is megkapod, ezért szerintem felesleges mestert csinálni ebből.
2021. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1 jol írja, tanuld meg, hogy nem a papírt kell gyűjtögetni, hanem olyan szakmába belefogni, ami később kamatozik is.
2021. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!