Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kozmetikus tanulóként foglalko...

Kozmetikus tanulóként foglalkoztathat egy kozmetikában egy szakoktató? Vagy erre csak a szakmai vizsga után van lehetőség?

Figyelt kérdés
Kevésnek tartom a heti 2 óra gyakorlatot és szeretnék többet gyakorlatozni. Ha van erre lehetőség tudnátok segíteni? Nagyon amatőr vagyok a témában..

2021. dec. 2. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Okj ? Vagy hanyadikos vagy ? Egyébként van rá lehetőség okj . És ha már 11-es vagy . Még pénz is jár érte
2021. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Okj-s vagyok. Már leérettségiztem. Az a baj,hogy az Okj-n heti 2 órát lehet gyakorlatozni és szeretnék ennél gyakorlottabb lenni.

Fel kéne keresnem egy kozmetikus mestert és hozzá tudnék járni gyakorolni és dolgozni is? Pest megyében élek és eddig amit olvastam erről, ott mindig az volt, hogy még fizetnem is kell, hogy jarhassak mesterhez, nemhogy fizetést kapjak.

2021. dec. 5. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nappali tagozatos vagy ? Csak mert én is kozmetikus okj vagyok . Aki suliban tanul az ösztöndijat aki kint van az pedig fizetést kap .
2021. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos esti tagozaton tanulok. Hétvégén van egy hat óràs elmélet hétköznap pedig egy négy órás gyakorlat, amiből 2 órát én vagyok a modell...
2021. dec. 5. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaa . Az estit nem tudom , hogy működik .
2021. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!