Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szegedi Tudományegyetemen...

A Szegedi Tudományegyetemen milyenek a levelezős képzések?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon, hogy a Szegedi Tudományegyetemen végzek el egy szakot levelezőn (gyógypedagógia), de hallottam olyat, hogy a levelezősöket jobban szivatják. Ez igaz? Aki Szegedre jár egyetemre levelezőre, esetleg még erre a szakra attól szívesen olvasok tapasztalatokat. :)

2021. dec. 19. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szte mk, elég nehéz, nem biztos hogy megéri, kb életem nincs az egyetem és munka mellett
2021. dec. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első 3 évben vannak órák, az utolsó már csak gyakorlat. Változó, de az első 2-3 év azzal telik, hogy majdnem minden héten le kell menni, mert órák vannak, ezt én is egy ismerősömtől tudom, aki odajárt, úgyhogy nagy vágyam volt Szeged, de munka mellett nem biztos, hogy bevállalnám. Én most Miskolcot látom a legvalószínűbbnek;egy félévben (14 hetes szorgalmi időszak) 5 hétvége, pénteken 14:00-estig, szombaton 8-18-19 óráig vannak órák.
2021. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze itt egyszerűbb lesz ottaludni valami olcsóbb szálláson vagy koliban, de szinte minden bent van az Egyetemvárosban és egy helyen található. Így vasárnap már haza is lehet menni, ha ugye valaki dolgozik mellette és azért jár levelezőre, én is így leszek vele.
2021. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!