Yamy kérdése:

Szombathelyen hol lenne lehetőségem esti vagy levelező érettségi letételére? Esetleg olyan lehetőség, hogy két évben szakmát tanuljak, ezután két év alatt érettségit szerezzek.34 éves vagyok,8 ált. Isk. "végzettséggel" rendelkezem.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

rába gimnázium. a kdg épületében. aréna utca.

de már lekésted az ideit, bár ha felhívod az igazgatót, lehet elintézi még neked. én is ott végeztem 2 éve. frankó hely. heti 2szer volt tanítás délután, kedd és csütörtök. 34 évesen teljesen átlagos leszel életkorban, azon ne aggódj.

2010. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, de erről idén lecsúsztam:-((

Majd jövőre.

2010. szept. 29. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Szhelyi vagyok,és van jó és rossz hírem is.

Nagy Lajos Gimnázium,Puskás T.Szakközép Iskola(régi 405-ös)

Savaria Szakközép Iskola,Hevesi...

Több helyen is van esti gimnázium,és szerintem még valahová beférsz.:-)

Úgy tudom hogy csak a könyveket kell kifizetni.

Viszont a rossz hírem hogy neked nem 2év ha nem 3év mert csak 8álltalánis iskolád van.Ha valakinek van egy szakmunkása akkor 2év.


VISZONT HA RÁM HALLGATSZ AKKOR NEM ÉRETTSÉGIT TESZEL LE HA NEM EGY JÓ KIS OKJ.TANFOLYAMOT,VALAMI JÓ SZAKMÁT.:-)

Ami max.1év,de legtöbb esetben fizetős,kivéve ha munkanélküli vagy,vagy még nincs okj.végzettséget.:-)

Mert úgy tudom 1-et mindenkinek fizet az állam,van erre valamilyen alapítvány.:-)

2010. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és Én is lehet hogy elkezdek jövő héten egy szakmát 1-2napom van eldönteni.


Nézd meg ezt az oldalt:


[link]


Most több képzés is indul,nagyon rendesek,mindenben segítenek.Részlet fizetés is van,de szerintem neked ingyenes lesz.


Ja és a Petőfi S.u.1 alatt van a felnőttképzés ott is sok tanfolyam indul.Na és a Remek akik közvetlen kapcsolatban állnak a Munkaügyi központtal.


Sok szerencsét!

2010. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Haverom idén (2011-ben) kezdte a Nagy Lajos gimnáziumba.Nem jelentkeztél véletlenül oda?
2012. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Puskás T. Szakközépiskola?
2016. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!