Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A digitális fogászati tervezés...

A digitális fogászati tervezés alapképzésről mit lehet tudni? ⬇️

Figyelt kérdés

Miért csak levelezőn indítják?


Hogyan kell azt érteni, hogy két helyen zajlik a képzés? Egyik alkalommal Budapestre, másik alkalommal pedig Kecskemétre kell menni?


Valaki tud róla olyan információkat mondani, amik itt nem szerepelnek?

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 1. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeded, a sajat tippjeimet irom le, tehat semmit ne vegyel keszpenznek!!! Mivel iden eloszor indul a szak, ezert nem sok info talalhato rola hallgatoktol. Azaz semmi. Szerintem mivel ez egy szamitogepes tervezeshez kotodo szak, ami a fogorvostudomanybol is igenyel ismereteket, ezert egy olyasmi kepzese lehet az egyetemnek, mint pl. az egeszsegugyi szervezo szakja egeszsegturizmus szakiranyban. Ertsd ezen azt, h egeszsegugyi es turizmusos targyakat is oktatnak a szakon, es ezt a kettot egyetlen diplomaba otvozik. Ez a gyakorlatban ugy volt regebben megoldva,(most nem tudom) h az orarend szerint rohangaltak egyik epuletbol a masikba a hallgatok a metroval. Mert a Semmelweis a Metropolitan Egyetemmel kooperalt, ami az Ors vezer teren van, nem a belvarosban. A Neumann eseteben nem tudom, h ez Kecskemetet jelentene valoban, vagy onnan mennek fel Pestre az oktatok. Talan inkabb az utobbi, bar ahhoz nagyon jo technikai felszerelesre van/lesz szukseg a Semmelweisen. Lehet, hogy egyszer Pestre, masszor Kecskemetre kell majd jarni, de nem biztos, h azonos aranyban. Hogy miert levelezo az oktatas? Talan mert tobbsegben azok fognak jelentkezni, (azoknak terveztek) akik mar fogtechnikusok, vagy fogaszati asszisztensek, es/vagy ebben a temaban jartasabbak es dolgoznak is benne. Es/vagy mert maga a kepzes nem tud egy teljes erteku nappalis elfoglaltsagot, es megfelelo gyakorlatot nyujtani a hallgatoknak. Egy honapban egy hetes a kepzes, negy alkalommal lesz egy felevben, hetfotol pentekig. Jo kerdes, h ki engedheti ezt meg maganak. Talan a privat fogtechnikusok, es kb. ennyi. Az asszisztensek mar nem igazan. Es ha nem is irjak konkretan, h ez a szakma, marmint a fogtechnikusi kellene hozza, en azt gondolom, ok nagy elonyben lesznek itt masokkal szemben. Szinten csak tipp: mint az optometrista szakon a latszeresz. Nem tudom, lehet, h még kotelezo is hozza, de oriasi konnyebbseg. Regebben konkretan kotelezo volt. Szerintem a legtobb informaciot a szak felelose tudná megadni Neked, illetve a tanulmanyi osztaly a Semmelweisen. Nyilt napon egyszer jartam ott, nagyon segitokeszek voltak velem. Es masokkal is. Mindent elmondtak. Nem tudom, az alabbiakbol mi a valosag, elkepzelheto, h lehet belole gyokot vonni, de elmeletileg a kovetkezo a helyzet:


[link]

2022. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!