Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz összeszedni emelt angol...

Nehéz összeszedni emelt angol érettségin 25%-ot?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy legyen legalább egy kettes emeltem hogy felvegyenek egyetemre.

A középszintű érettségim 75%-os lett tanulás nélkül, a középfokú nyelvvizsgám is meglett készülés nélkül, ráadásul előtte nem használtam az angolom 2 évig.

Van esélyem elérni ezt úgy hogy ha megcsinálom az előző évek feladatsorait és magamban gyakorlom a beszédkészség részt?

Csak mert olyan dolgokat írnak hogy nehezebb mint a nyelvvizsga stb.


2022. jan. 9. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőven van esélyed. Bár szerintem ha ráfekszel a 45% is meglehet simán :)
2022. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal az emelt érettségiért járó 50 pontot csak 45%-tól kapod meg. Egy 25%-os emelt angol érettségi kábé ugyanannyit ér mint egy 25%-os közép.
2022. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem kell a 45%, de megteszek mindent a jobb százalékért.

A plusz pontjaim másból állnak össze, csak kell egy emelt a felvételhez.

2022. jan. 9. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Emelt érettségi kb a középfokú nyelvvizsga szintjének felel meg. Ha készülés nélkül meglett az is akkor nehogy már csak 25%-ban reménykedj. Sokkal jobb lesz az!
2022. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, az emelt angol nem nagy dolog. Nekem is van középfokú nyelvvizsgám, emelt érettségire sem gyakoroltam sokat, és így lett 91% az emelt. Szerintem lehetetlen, hogy olyan gyengét hozz össze. Az emelt angol nem nehéz, max. akkor, ha nagyon gyér a tudásod. Viszont ha egy középszintű nyelvvizsga összejött, akkor az emeltnek is mennie kell, mert az emelt érettségi személyes tapasztalatom alapján még könnyebb is. Ne aggódj.
2022. jan. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Az emelt érettségi egy b2 szint. Nagyon levitték a szintet az elmult években, tehát simán megcsinálod, ha kicsit gyakorolsz előtte.
2022. jan. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A középszintű érettségim 75%"

Akkor menni fog, de gyakorolj rá (előzőévi feladatokat csináld meg) nézd át amit nem tudsz/nem értesz pl, hogy miért A) valami és nem C)

2022. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán eléri mindenki a kettest. Főleg hogy tele vannak tippelős feladattal.
2022. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a középfokú nyelvvizsgád megvan, akkor elvileg egy emelt érettséginek is mennie kéne és nem csak 25%-ra.
2022. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!