Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért rontaná el az esti...

Miért rontaná el az esti iskola az életemet?

Figyelt kérdés

Az utolsó évemet estiben szeretném végig csinálni, hogy tudjak rendesen dolgozni iskola mellett. Eddig diákmunkára jártam, de a nappali óráim miatt nem igazán volt időm. A családom szerint elrontanám az életem ezzel, de nem igazán értem miről beszélnek. Minden érettségit, amit lehet előre hoztam közép és emelt szinten is, kivéve az informatikát amiből idén tavasszal akarok emeltezni. Mivel informatikával vagy idegen nyelvvel akarok tovább menni az életben, kb minden megvan a matek érettségin kívül.


Én érteném férre és az esti tagozat valami gettó dolog, amit csak elcseszett életűek csinálnak végig?



2022. jan. 10. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs az estivel, úgy érettségiztem, technikusit is úgy végeztem el, az egyetemen meg levelezőn vagyok. Legalább tudsz pénzt keresni mellette
2022. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi mindent leraktál, nyugodtan menj estire. Az a matek sima liba lesz, és legalább tudsz gyűjteni pénzt is. Nem hiszem hogy pár képlet fog alkoholista emberré tenni, ott akkor alapból veszett fejsze nyele lett volna.
2022. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esti suliba mellett nem.jár utánad családi pótlékot (havi 13200Ft), magad után kell fizetned a TB-t eg idõ utàn (havi 8 ezer Ft), az estis diákra nem ugyanazok a kedvezmények vonatkoznak mint a nappalis diákra például diákmunka...
2022. jan. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontja el az esti az életedet, főleg ha csak egy évre mész. Persze minden suli kicsit más, de én is estin vagyok, szintén utolsó évben és egyáltalán nem származik belőle semmi hátrányom, sőt. Tudok főként az érettségi tantárgyakra koncentrálni (van 2-3 egyéb tárgyunk is, de a tanárok sem veszik szigorúan és nem muszáj ott lenni az órákon sem), több időm van és a jegyeim ugyanolyanok, mint eddig, nem romlottak le és az érettségire is fel tudok készülni. Estin sok múlik rajtad, hogy mennyire jársz be az órákra, mennyire tanulsz otthon, de szerintem ha már tettél le érettségit, neked ezzel nem lesz problémád.
2022. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A törit és a magyart is leraktad, vagy hogy? (ezeket nem említetted, csak hogy minden megvan a matekon kívül)
2022. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sóher család mert nem jár utanad csaladi
2022. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 rosszul fogalmaztam, bocsi. Ami informatikai munkához kell ahhoz minden meg van matekon kívül. Érettségik közül igen, a matek, töri és a magyar kéne.
2022. jan. 11. 21:04
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Ez megmagyarázná, hogy eddig szinte le se szartak aztán most hirtelen én vagyok az ő egyetlen pici lányuk. De azért próbálok pozitív maradni
2022. jan. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!