Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a jászberényi gyógypeda...

Milyen a jászberényi gyógypedagógia kar? Megéri jelentkezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg óvodapedagógusként dolgozom, és úgy döntöttem, hogy szeretném idén szeptembertől elkezdeni a gyógypedagógia szakot. Helyileg Szarvason vagyok, ezért nekem Szeged lenne legközelebb, ahol indul a szak, viszont ott nem számítják be az óvodapedagógus diplomát, nem redukálódik a képzési idő, mint pl.: Jászberényben (4 év helyett, 3 évre redukálódik a képzési idő). Milyenek a tanárok, nagyon szigorúak (úgy általánosságban)? Amelyikőtök ott tanul, vagy végzett mennyire voltatok összességében elégedettek a képzés minőségével? A vizsgák nagyon "húzósak"? Átlagban havonta hányszor kell személyesen részt bennetek a konzultációkon? Tudom, hogy kissé bugyuták a kérdések, de egyszerűen semmit sem tudok erről a campusról. Köszönöm szépen a segítségeteket előre is!:)

2022. jan. 12. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Facebookon van egy Jászberényben láttam hallottam csoport, lehet ha ott felteszed a kérdést előbb kapsz rá választ! Sajnos én semmit nem tudok róla. :(
2022. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A jászberényi az egyik leggyengébb pedagógusképző intézmény az országban. Ismertem olyat is, aki ott tanított, s olyat is, aki ott tanult. Mindketten lesújtó véleménnyel voltak róla. Az oktatói állomány a gyenge középszert képviseli. Csak a nevében egyetemi campus. A valóságban megtartotta azt a szellemiséget, amikor még a tanítóképzés a középfokú oktatás része volt.
2022. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott tanulok már egy ideje. Tényleg nagyon gyenge az oktatás. Akkor ajánlom csak, ha oklevelet szeretnél csak..
2022. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!