Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha sajátos nevelési igényű...

Ha sajátos nevelési igényű gyerekeknek szeretnék segíteni az angol nyelv elsajátításában, gyakorlásában (pl. az írás- és olvasás gyakorlásában), akkor milyen képzést vagy szakot kellene elvégeznem?

Figyelt kérdés

Csak körvonalakban van ötletem, kérlek, nézzétek el nekem.

Azt tudom, hogy szeretnék segíteni valahogy a sajátos nevelési igényű tanulók angol nyelv tanulásában, hogy valahogy könnyebben tudják megtanulni, gyakorolni. Viszont nem iskolában szeretném, hanem inkább különórában, magántanárként.

Tudnátok adni ötleteket, hogy milyen képzést vagy szakot kellene elvégeznem ehhez? (Az osztatlan tanári sajnos évben túl sok lenne, így abban nem gondolkodom, de más akár nem egyetemi szintű képzések is érdekelnek!)



2022. jan. 15. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógus
2022. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoktak lenni ilyen temaju tovabbkepzesek. Pl itt [link]

Itt vannak hasznos tippek is.

Az esely.elte.hu-n is lehet olvasni hasznos otleteket.Itt a hallasserült nywkvtanulokhoz is vannak otletek.

2022. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jan. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!