Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposváron vagy Keszthelyen...

Kaposváron vagy Keszthelyen jobbak a feltételek egy egyetemistának ?

Figyelt kérdés

Ez alatt értem a: lakbért, tömegközlekedést, távolságok, KOLLÉGIUMOK, boltok, természetesen az árak(élelmiszer)


Ahogy én láttam nincs sok kollégium Keszthelyen, de olcsóbb az albérlet, meg ott van a Balaton. Milyen Kaposvár ? Nem sokszor jártam arra.



2022. jan. 18. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Putri helyek.

Sok a bios.

2022. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
60%
Kaposvár egyenlő a hányingerrel. Undorító szemétdomb.
2022. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért ?
2022. jan. 19. 08:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, keszthelyre járok egyetemre, erről tudok csak véleményt mondani. A kollégium a város szélén van, a legtöbb épület ahol az órák vannak a kollégium mellett helyezkednek el, kivéve az "A" épület, ami a városban van, 20 perc sétára vagy pár perc autóval. A tömegközlekedés a városon belül nem tudom mennyire megoldott, szerintem a kollégiumot nem is érinti egy megállója sem, kivéve a távolsági buszokat, ez szerintem borzasztó.

Nagyobb élelmiszer boltok is a város másik felén találhatóak, autó nélkül nehéz megoldani a bevásárlást, kisebb boltok vannak a kollegiumhoz közelebb is.


Az egyetemi élet színtere nagyrészt a koli, a bulik és a legtöbb rendezvény is ott központosul

2022. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia, én Kaposvárra szavazok.

Fejlődő, szép város.

Tömegközlekedés: jól szervezett, tiszta buszok.

Mindenfajta nagyobb multi kereskedelmi üzlet (Aldi,Interspar, Tesco, Lidl stb) megtalálható a városban, nemrég nyitott KFC illetve Burger King is.

Gyalog a belvárosból szinte minden elérhető.

2022. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Melyik Keszthelyi kollégiumról van szó? Mivel én csak kettőt találtam, és félek, hogy nem kerülök be.
2022. jan. 19. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
A keszthelyi kollégiumokból az egyik ha jól tudom a külföldi hallgatóknak van fenntartva. A Pethe kollégiumba pedig mindenkit felvesznek aki jelentkezik, annyi a férőhely
2022. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérhetnék véleményt a Pethe Ferenc kollégiumról ?
2022. jan. 20. 09:51
 9/12 anonim válasza:

Az egy lerobbant, szocreál koszos kollégium. Nem ajánlom!

Én ezért jöttem Kaposvárra,ég és föld a két koli.

2022. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kaposvári kollégium: MATE Kaposvári Campus Új kollégium
2022. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!