Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy dolgoztátok fel, hogy...

Hogy dolgoztátok fel, hogy nem vettek fel titeket elsőre orvosira?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Tanulnék a helyzetből.

Hibakatalógus. Következtetések levonása.

Aztán mehet a felkészülés, nem adnám fel.

2022. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

OKJ-n kitanultam egy szakmát, hogy addig se lépecoljak.

Aztán annyira megtetszett, hogy le is mondtam az orvosiról és már 12.éve vagyok lelkes szakmabeli.

2022. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Átgondoltam, hogy ez nekem miben vált előnyömre és vajon miért alakult így. Abban az egy évben sokminden sikerült, ami amúgy kimaradt volna az életemből, vagy később lett volna csak meg. Pl.: Jogsim lett, sportoltam, újraérettségiztem, új embereket ismertem meg, dolgoztam kicsit és pihentem. Lásd meg benne az előnyöket és ha kitartasz a céljaid mellett igenis sikerülni fog másodszorra!
2022. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván nagyon rosszul esett, de azért ez nem egy akkora trauma, amit fel kellene dolgozni. Elmentem OKJ-re, nyelvet is tanultam, kicsit dolgoztam, majd újraérettségiztem és ennyi. Azóta már végeztem is. Az az egy év nem az örökké valóság, csak akkor tűnik annak.
2022. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!