Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb, legkönnyebb...

Melyik a legjobb, legkönnyebb nyelvvizsga típus ezek közül? (Angol felsőfokhoz)

Figyelt kérdés
TOEFL, IELTS, CAE, Oxford

2022. jan. 18. 18:28
A kérdező szavazást indított:
TOEFL
IELTS
CAE
OXFORD
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb alatt mit értesz, melyiknek van nagyobb presztízs értéke? Mert a legjobb és a legkönnyebb nem ugyanaz.
2022. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Csak gondoltam mindegyiknek azért magas a presztízs értéke
2022. jan. 18. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező, van ilyen, hogy Oxford, felsőbb szinten?
2022. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
51%
Szerintem te tanulj meg minnél jobban és ne azt várd el hogy könnyen átengedjenek mert így vizsga lesz de élesbe nem fogod se érteni se beszélni a nyelvet. Én a biztos nyelvtudásra mennék a helyedben, viszont így pont hogy minnél szigorubb annál biztosaban fogod is beszélni valósan az adott nyelvet. Tehát nyelvtudásra menjél és ne könnyűségre.
2022. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es köszi a tanácsot, igazából nekem az lenne a lényeg, hogy külföldi egyetemen beszámítható legyen
2022. jan. 19. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan egyetemre készülsz, ahol mindhárom elfogadott? ÉS az IELTS-hez nem adnak meg szintet?
2022. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!