Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb az alábbi...

Melyik a legjobb az alábbi gazdasági egyetemek közül?

Figyelt kérdés

Elte GTK, BGE, Debreceni GTK, Neumann GTK ez az új campusa miatt tetszik nagyon

Az ELTE-nek meg picitt régebbi a Gazdasági épülete

Lányok mennyire mennek ezekre az egyetemekre?



2022. jan. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
hogy jön össze ezeknek az egyetemeknek a gazdasági képzéseinek minősége és az, hogy mennyi lány jár oda?
2022. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es annak nincs köze egymáshoz csak egy olyan suliba jártam ahol szinte csak fiúk voltak az osztályba és szeretnék olyan egyetemre menni ahol több a lány
2022. jan. 29. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Megnyugtatlak, a legtöbb gazdaságis lány, egyetemtől függetlenül.
2022. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
ÖLTE a legjobb
2022. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Több a lány, de a hiszti és a dráma is.

És a te sorrended szerintem rendben van, ha a minőséget vesszük. Illetve ne a lányok száma vagy az épület kinézete alapján mérlegelj. Vedd figyelembe az oktatást, hogy mennyire passzol hozzád, mennyire van messze, milyen esélyeid lennének koleszra/albérletre (ha kell)… Sok tényezős dolog

2022. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmenyivel nem jobb, ha lányok fognak körülvenni. Persze, ha barátnőt akarsz magadnak akkoris egyetemi órákon kívül lesz esélyet.


Fiú osztályból mentem és lányok vesznek körül most egyetemen csak. Szexista viccek néha repülnek meg én is kisasszony vagyok ott. Igaz középiskolában transznak tartottak.

2022. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!