Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen ELTE szabadkredites...

Milyen ELTE szabadkredites tárgyat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elkezdeném összegyűjteni a 10 kreditet amit sajna muszáj és nem nagyon tudom miket lenne jó felvenni. Most vagyok a 2. félévemben, btk-n és elég sok tárgyam és tanulnivalóm is van, 2 nyelvet is beleértve, szóval ha tudnátok mondani pár olyan tárgyat amibe nem halok bele, nagyon megköszönném:)

Vagy egyáltalán bármilyen szabadkredites tapasztalat nagyon érdekelne az eltén.


Előre is köszönöm !



2022. febr. 1. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Tátk kukturális antropológia (prónai Csaba). Kerulj be a szociologus csoportchatbe és ott megvan a kérdések és válaszok nagy része mindig ugyanaz.

A másik a pszicho karon valami kíserlet nevű, 2 kredit. Onnan ismered meg hogy mindig kb 500an vannak rajta. El kell menni nehány kísérletre (a hallgato a kiserleti nyul), neha gepen kellett kattintgatnom, neha kerdoivet kitoltwni. Es ha megvan a szukseges kiserleti szam kapsz jegyet. Azt hiszem ket ilyen kurzus is van, más más néven

2022. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már el is kezdtem utánuk nézni! Nagyon szépen köszönöm !!
2022. febr. 1. 15:00
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Illyés Sándor Szakkollégium is hirdet ISSZK kódok alatt hasznos szabválokat, például elsősegélynyújtást is.
2022. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Elte ppkn van egy vizsgadzorongas csokkentes kurzus ami szinten olyasmi mint amit az elso irt
2022. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a további válaszokat !


Az 5ösnek pedig: nem véletlen távolították el a válaszodat elsőre, most is el fogják;) Ha nem tudsz normálisan válaszolni, ne írj semmit mert bohócot csinálsz magadból.

2022. febr. 2. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
3-as vagyok. Miért lettem lepontozva?? Nem mondtam semmi rosszat.
2022. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert a kerdezo nem hasznos hanem ingyen tárgyakat keres
2022. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3-as, én felpontoztalak, szóval fogalmam sincs
2022. febr. 2. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Pszichologiai kiserletben valo reszvetel amit mondanak a tobbiek igen VKN koddal. Pronai kult antro 1 es kult antro 2on is ugyanazt iratja meg mindig 😄


En anno a jogi karon felvettem a levelezosoknek szant jogi latin 1-et, ha az ember megtanulta a 10 regulat mar megvolt a kettes

2022. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
10 es ekkora rosszindulatot bakker, en szinten btkn vegeztem, es semmi kozom a mekihez ;)
2022. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!