Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eltudom ismertetni a tárgyaima...

Eltudom ismertetni a tárgyaimat más egyetemen ,de ugyanazon a szakon?

Figyelt kérdés
Idáig két félévet teljesítettem a BME-én nemzetközi gazdálkodáson , sajnos itt nincs levelező. A BGE-en viszont van ( vagy bármely más BP-én lévő egyetem ahol van ez a szak), hogyan tudnék úgy átjelentkezni , hogy elismerjék a tárgyaimat? Vagy így esélytelen az egész és kuka az eddigi munkám?:/

2022. febr. 9. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

[link]


Ennyi az infó, a többit meg kéne érdeklődnöd a BGE-nél.

2022. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Meg kell nézni a BGE-en az átjelentkezés feltételeit. Ha átvettek, kreditelismerési eljárást kezdeményezel és ők döntenek, hogy melyik tárgyat ismerik el náluk kredittel és jeggyel.
2022. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Igen. De annak is díja lehet és még lehet, h neked kell a tanszékekre rohangálni (egyetemfüggő) és van 1 maximuma, ami kb 120 kredit és határideje is, az év elején. És az előfeltételes tárgyaknál eleinte lehet gondod, mert még nincs bent e neptunban. ÉS nagyon fontos, hogy sok egyetemen van szabály, h 3 félév alatt hány elvégzett kredit kell, és ebbe nem számít bele a beszámított. Kérdezd a TO-st, ő tudja pontosan, de te is olvasd el a tvszt vagy hkr-t, ami nálatok van.
2022. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!