Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Teleki Blanka Közgazdaságibó...

A Teleki Blanka Közgazdaságiból át akarok iratkozni az Ócsai Bólyai János Gimnáziumba. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A Telekiben pénzügyre járok de nagyon meguntam es borzasztóan nehéz ezért át szeretnék jelentkezni az Bólyaiba.

4,77 az átlagom. Angolból az A2 csoportban vagyok és Spanyolt tanulok 2. Idegennyelvnek.

Az emelt óraszámú közgazdaságis osztályba szerintem van némi esélyem ha van hely.



2022. márc. 1. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre biztos választ csak Ócsán tudnak adni.
2022. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérelmet írsz a Bólyai igazgatójának, ő dönt. Arról is, hogy milyen feltételekkel vesz át pl. különbözeti vizsga vagy új felvételi eljárás.
2022. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!