Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan OKJ tanfolyam ami...

Van olyan OKJ tanfolyam ami bejárós? Vagy csak online szigoruan.?

Figyelt kérdés
Az okj vagy az esti suli a jobb? Van olyan okj kepzes ami nem online hanem bejárós? Dunaujvarosban keresek olyan iskolát ahol be tudom felyezni a középsulit mert nem fejeztem be. 18 vagyok ugyhogy nem tudom hogy okj vagy estin. Ha tud valaki segíteni és segít hogy ez hogy is működik az írjon.

2022. márc. 17. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
esti iskolában meg tudod csinálni az érettségit, de az nem okj, az külön van volt osztálytársam anno estin végezte a gimit, szerda, hétfő volt neki 15-20 óráig, azt hiszem.
2022. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amúgy itt egy kereső, ebbe bele tudod írni, hogy esti iskola, és a te saját városodat,vagy ha ott nincs akkor a környező városokat írod utána



ez a kereső


www.google.com

meg van még pl duckduckgo kereső is,meg bing, meg stb.

2022. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amúgy az esti iskola az lehet, hogy van kétéves is .
2022. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!