Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok fakultáció választ...

Most vagyok fakultáció választás előtt. Mindenképpen valamilyen informatika szakon szeretnék továbbtanulni. Mit válasszak fakultációknak és milyen informatikai szakra menjek? Magas fizetés, jó munkalehetőségek, stb.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én informatika és matek faktra mentem, és most gazdinfón tanulok.

Ha biztosan tudod hogy szoftverfejlesztő szeretnél lenni akkor proginfó.

Ha jobban érdekel a hardveres része illetve hálózatok akkor mindenképp mérnökinfó.

Ha inkább a szoftveres oldal és a gazdasági rész is érdekel, akkor gazdinfó. De vannak átfedések is a szakok között, így pl gazdinfóval is lehetsz programozó, csak több időt kell ráfordítani önszorgalomból.

2022. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen matek fakt és mellette autodiktata módon programozzál otthon. Tök mindegy melyik infós szakra mész,nem fogsz rosszul járni.
2022. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pont matek faktot nem akarok választani, mert nem vagyok valami jó benne. Kilencedikben épphogy ötös, idén csak négyes vagyok belőle.
2022. ápr. 2. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 4-5-ös voltam matekból mindig is, néha becsúszott egy-egy 3-as is, de teljesen tartható volt a tempó fakton. No meg bármelyik informatikai szakra mész, nagy hangsúlyt fektetnek a matekra majd, úgyhogy jól fog jönni.

#1 voltam.

2022. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Menj infó fakultációra és emeltezz informatikából.
2022. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!