Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy volt, hogy informatikai...

Úgy volt, hogy informatikai szakon fogok továbbtanulni (programtervező/mérnökinformatikus/gazdaságinformatikus) , de azt olvasom mindenhol, hogy nagyon kell a matek. Tizedikben csak négyes vagyok belőle és most nem tudom, hogy akkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van szorgalmad megtanulni vagy nincs? Ha van, akkor a képességeid elegek lesznek, ha nem szereted, akkor nem neked való az egyetemi informatika.
2022. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Ezért kell elmenni emelt matekra, vagy legalább csak a felkészítőre, hogy lásd mivel lesz dolgod. Az emelt matek érettségi lefedi az egyetemi matek első félévének felét. Ha meg tudod tanulni, és relatíve jó eredményt szerzel, akkor az egyetem is menni fog.
2022. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!