Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet gyógymasszőrnek...

Hol lehet gyógymasszőrnek tanulni ingyenesen? Vannak még államilag finanszírozott képzések amik diákigazolványt is adnak?

Figyelt kérdés
Látom, hogy megszűnt az okj, de így egyáltalán nem tudom mit kellene és hogyan keresnem. A gimimben semmilyen tájékoztatást nem adnak, csak az egyetemi felvételiről, de nem szeretnék egyetemre menni. Jó lenne ha Borsod vagy környékén lenne képzés, de ha muszáj lenne eljárnék máshova is, hogy ezt tanulhassam

2022. ápr. 5. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyenes nem lesz, csak fizetős.

[link]

[link]

2022. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha gimis vagy, akkor nem késtél le semmiről.


Szintén borsodi vagyok, van gyógymasszőri végzettségem.


Én a Ferenczi Sándor eü-iben végeztem el 2 év alatt. Jelenleg is itt tanulok még.

Neked is ennyi lenne időben. Ez rendes bizonyítványt ad.


Ha komolyan érdekel, gyere be személyesen a suliba, kérdezd meg, jelentkezz. Veszteni valód nincs, nagyon jó szakma:)


Ha tudok még segíteni, írj ide, vagy privátba

Üdv

2022. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!