Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan válik valaki szülész-nő...

Hogyan válik valaki szülész-nőgyógyásszá?

Figyelt kérdés

Arra lennék kivácsi, hogy miután letettem az érettségit mire számítsak, mi ennek a pontos menete, mennyi idő lesz mire eltudok helyezkedni?

Azzal tisztában vagyok, hogy egyetemet kell végeznem, orvosit. Meg kell szereznem a diplomámat. De aztán hogyan tovább? Mit kell még elvégeznem ahhoz hogy szülész-nőgyógyász lehessek?

(megjegyzem hogy nő vagyok, tudom hogy ebben a szakmában a férfiak vannak fölényben, de szerintem egy nő is képes rá, főleg hogy jobban tud azonosulni női pácienseivel)



2022. ápr. 6. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nos, első körben bőven elég, ha felvesznek az orvosira, szakterületet választani később kell.
2022. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem elvégzése után rezidens állásra kell pályázni és 5 év további tanulás után leszel ilyen szakorvos.
2022. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%
Amikor létrehozott a karakteredet, az összes pontot az erről az intelligenciára kell átpakolni, és akkor elérhetővé válik ez a kaszt. Egy light armort nem bírsz majd el, de női karakterekre jókat fogsz tudni healelni a raidben.
2022. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!