Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emeltezhetek esti tagozaton?

Emeltezhetek esti tagozaton?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már van egy szakmám és jelenleg dolgozom is, viszont szeretnék egy érettségit is. Ezt csak esti tagozaton tehetem meg jelenleg én úgy tudom. Ha esetleg szeretnék tovább menni érettségi után akkor felnőtt esti tagozaton van rá mód hogy emeltet tegyek valamelyik tantárgyból, illetve nyelvvizsgát tegyek?

2022. ápr. 8. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a 12 osztályod, abból és olyan szinten érettségizel, amiből és amilyenen akarsz, csak győzd fizetni. A nyelvvizsga letételéhez még csak előzetes tanulmányok sem szükségesek, az is csak pénzkérdés.
2022. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csak annyi, hogy ők csak középszintre készítenek fel, az emeltre való plusz felkészülést magadtól vagy magántanárral kell megoldanod.
2022. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes az érettségi estin.
2022. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emeltet majd kijelölt iskolában kell letenned, ahová beosztanak. A nyelvvizsga mindentől független.
2022. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előszöris egy fontos kérdés. Megvan a 12 osztályod és csak érettségit szeretnél, vagy nincsen és olyan iskolàt keresel, ahol befejezheted azt, majd érettségizhetsz? Vagyis, hogy meglegyen a feltétel abhoz, hogy érettségizhetsz. És ahogy mondjàk, emeltet az arra kijelölt iskolàban kell.
2022. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös 10 osztályom van meg mivel szakmát végeztem, 2 év lenne felnőtt oktatásban az érettségim
2022. ápr. 8. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az utolsó 2 osztályt le tudod tenni ott, viszont az emelt érettségi mindenképpen màshol lenne. Tovàbbà az esti a legtöbb esetben arra megy rà, hogy a közép meglegyen, így sokat kéne önállóan tanulnod rà.
2022. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet de nem hiszem hogy az esti felkészít az emelt érettségire a nyelvvizsga meg független az esti sulitól.
2022. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!