Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Gazdaságtudományi Kar...

ELTE Gazdaságtudományi Kar mesterszakjain nappali munkarendben van kötelező jelenlét?

Figyelt kérdés
Több tájékoztatóban is azt olvastam, hogy ha be tudok menni év közben vizsgázni akkor érdemes munka mellett is a nappali munkarendet választani levelező helyett, de arról sehol nincs szó még szabályzatokban sem, hogy mesterszakon nem lenne jelenléti kötelezettség. Nem szeretnék pofára esni és később áthelyeztetni magam önköltséges levelezőre, inkább akkor állami levelezőt teszem első helyre egyből. Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2022. ápr. 20. 13:36
 1/1 Logan5 válasza:
Én nemrég jelentkeztem át levelezőről nappalira, pont a zh-k miatt. És nincs jelenléti ív a szemináriumokon sem. Igazából ezek színesítő előadások csak, ahol plusz infókat kaphatsz az adott tárgyból. Szóval, ha meg tudod oldani a zh-kra eljárást, akkor érdemes munka mellett is a nappali képzési formát választani!
2022. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!