Buktam a felvételit?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem fősulira a felvin keresztül. Hitelesítettem mindent megtettem. Jött is e-mail hogy ön sikeresen hitelesítette,további teendő nincs. Zöld volt minden. Azonban ma meglepően olvasom hogy megszűntették a felvételimet mert nem hitelesítettem. A "műveleteim" menüpontból is eltűnt a "sikeres hitelesítés" történés. Írtam a felvinek,mellékeltem a sikeres hitelesítésről kapott levelüket,de nem érdekli őket.

Egyéb módosítás nem történt a hitelesítés után,a művelet menüpont alatt sincs semmi ilyen történés.

Mit lehetne tenni?



2022. ápr. 20. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt sorrend változtatás vagy valamilyen dokumentum feltöltés még a jelentkezési határidő lejárta előtt de már a hitelesítés után?
2022. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem,mert csak 1 darab helyet jelöltem meg egy FLA szakot.

Megnéztem a műveletek menüpontban a naplóban is,de semmi.

2022. ápr. 20. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Oktatási Hivatalnak kell írni, mert ha valóban nincs hitelesítve akkor nekik határozatban kell megszüntetni a jelentkezést. Be kell csatolni a felvi levelét és tájékoztatást kell kérni.
2022. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg, hogy mi lett, mert ez nagyon "érdekes", tanulságos eset. Szurkolok!
2022. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy óriási baki történt állítólag, a végén kiderült.

Azonos e-mail címről,évekkel ezelőtt lett létrehozva egy felvis profil,amiről megfeledkeztem,mert gondoltam sikeres felvételi után törlődik.

Aztán idén létrehoztam még egyet ugyan olyan felhasználói névvel.


Kicsit furcsa hogy azonos fn névvel,és azonos e-mail címmel két fiókot is lehet létrehozni. Felvételi szám alapján végül meglett a hiba.

2022. ápr. 21. 13:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát sikeres a hitelesítés,és a duplikált fiókot törölték.
2022. ápr. 21. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök:)
2022. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!