Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy számvitel levelezőre...

Pénzügy számvitel levelezőre valaki jár? Gondokozom rajta de nem tudom munka mellett mennyire lenne huzos.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn teljesen kivitelezhető, ha olykor péntekenként meg tudod oldani, hogy ne menj be egész nap/fél napot dolgozni, mert péntekenként és szombatonként van tanítás. Persze nem minden pénteket érint, de többet.
2022. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam, igaz, 10 éve volt már. Nekem húzós volt, de csak mert teljesen más irányból érkeztem, gimnázium, biológia - kémia fakt, ilyen irányú érettségi, plusz emellett három műszakoztam, és önállosodnom is kellett, költözés, stb. Tehát függ az előképzettségedtől, hogy mit dolgozol, illetve az otthoniak is mennyire támogatnak (lelkileg) . Plusz nem csak at csúszni akartam a vizsgám, hanem tényleg altatni a dolgokat, de sajnos ez nem mindig jött össze, elég hamar elengedtem hogy minden tudni fogok jól. Sajnos munka mellett nem tudsz úgy produkálni, mint ahogyan az tud, akinek csak a tanulással kell foglalkoznia. Ennek ellenére elvégeztem, igaz nem három és fél, hanem hét és fél év alatt (közben egy kislányom is született). Én BGE-re jártam. A diplomához kell felsőfokú általános vagy középszintű üzleti nyelvvizsga is, nekem ezért is csúszott még plusz egy évet.
2022. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a lényege a levelezőnek, hogy munka mellett tudd csinálni. Húzósnak húzós, hiszen péntek este / egész szombaton ott ülsz, a többi napon meg munka mellett kell tanulnod és beadandót írnod, de valamit valamiért, nem? Én is így járok most suliba, nagyon nehéz a munkával + családdal összeegyeztetni, de jó érzés lesz a kezemben tartani a diplomát jövőre.
2022. okt. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!