Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a "művészeti...

Himre20 kérdése:

Mi a különbség a "művészeti grafikus és a sima "grafikus* között?

Figyelt kérdés

Azt természetesen tudom, hogy a művészeti grafikus egy felnőttképzés a sima grafikus pedig felnőtt oktatásban tanulható.


Főleg a megszerzett végzettség érdekelne engem.


Mit tehetsz meg az egyikkel és a másikkal, milyen előnyökkel járnak egymással szemben, melyik az elismertebb?


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 4. 02:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom a művészeti grafikus az OKJ grafikus lenne a technikumi átalakítások miatt van más neve. Úgyan úgy lesz papír alapon rajzolás tuti és képgrafika előretolása, amikor rég meg van haladva a világ ezzen. Persze művtörit is lefognak nyomni, mert ehhez ért a oktatás.


Kerüld így, hogy én egy volt infós vagyok, aki kerülte a szakképzésben a művészeti oktatás nem kicsit és az egyetemet is kellett volna kerülni, de egy digitális festészet szak sincs. Mentem volna németben inkább. Műszaki informatikust is átnevezték, de a színvonal úgyan olyan maradt visszhangokból.

2022. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!