Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia szakról milyen más...

Biológia szakról milyen más szakra lehet váltani a legkisebb hátránnyal?

Figyelt kérdés

25 vagyok. Most kezdtem el a biológia szakot így alakult

De úgy érzem hogy semmit nem fogok érni az alapszakkal

Esetleg tudtok ajánlani olyan szakot amire érdemes átjelentkezni úgy, nem kerül az nekem különösebb plusz tanulásba?

Még két év addigra leszek 29.

Kémia szokott néztem de oda nem lehet váltani ilyen könnyen

Valaki tud esetleg írni valamit ez ügyben?

Milyen szakok jöhetnek szóba és hol tudok ez iránt érdeklődni?

❤️❤️


2022. máj. 4. 18:13
 1/3 entomologus_delirus válasza:
Melyik egyetem? Esetleg ha van akkor biomérnök BSc vagy molekuláris bionika. Egyébként biológus diplomával is meglepően sok felé lehet elhelyezkedni pl: Laboratóriumi munkatárs (asszisztens, tudományos, kutató munkatárs) asszisztens (egészségügy, gyógypedagógia,állatorvosi) kutató biológus minőségellenőrzések gyógyszercég (fejlesztés, eladás)
2022. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik TTIK-s szaknál sem érdemes megállni BSc-nél, nem csak a biológiánál.

Felvin és a Tanulmányi Osztályon érdeklődj és nézelődj.

Amúgy mivan, most 25 vagy és két év múlva 29 leszel? Asszem mérnöki szakokat ne nézz se matekot.

Földtudomány, földrajz, környezettan esetleg nekedvaló lehet.

2022. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jolvan ember,felre írás



Első válaszadó: sajnos en ugy tudom nagyon gyérek a lehetőségek :/

2022. máj. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!