Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem Informatika...

Debreceni Egyetem Informatika Kar vélemények?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Én is gondolkozom rajta MI-re elvileg azt mondják nagyon gyenge lett a PTI az még elfogadható.
2022. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marcivagyokszia válasza:
25%
Gazdinfóra ne menj szerintem semmi értelme, Mérnők infó a legnehezebb de a munkaadóknak tetszik a "mérnök" szó, programtervezőt tudom ajánlani minden rossz, buktatós tanárt most cseréltek le és elég könnyen el lehet végezni, bár nekem az online oktatás miatt volt ilyen egyszerű illetve az előbb említett tanár cserék miatt.
2022. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha már a PTI szóba került. Kósával mi lett? Linkedin szerint a Dynata-nál van. Ő hagyta ott az IK vagy elküldték?
febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!