Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE BGGYK vélemény? Milyen...

ELTE BGGYK vélemény? Milyen az egyetem,az oktatás minősége? Mire lehet számítani? (leginkább logó szakirányon érdekelne)

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 21:51
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Én ugyan szomato-tanakos vagyok, de van élményem logósokkal is.

Első körben bejutni nem a legkönnyebb, de nem lehetetlen.

Ha azt hitted bejutottál és sínen vagy, nagyon nem:D

Első félévben már van egy botrány tárgy, a pszicho. Ha azt sikerül megugrani, jöhet a többi pszicho. Aztán másodévben mégtöbb pszicho. Ha ügyesen kombináltá, akkor negyedik félévben felveheted a csodálatos és megismételhetetlen Jakab ft Csákvári: Összevont gyógypedagógiai szigorlatot. Na az egy rémálom. Nehéz, száraz, unalmas, tanulhatatlan...

Egy másik Bárczis kérdésnél láttam, hogy egy kommentelő szerint rossz, hogy évek óta közkézen lévő vizsgatesztek vannak. Én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy még így is rém nehezek a vizsgák:D mert nyilván ezekről tudnak az oktatók, s igyekeznek azért változtatgatni a követelmlnyen.

A logósokról annyit tudok, hogy a világ urainak hiszik magukat és mintha a többi szakirány egy fabatkát se érne. Ez nem túl pozitív.

Összességében nekem a 2 év alatt sikerült elvenni a felsőoktatásba vetett hitemet és nemcsak, hogy nem akarok mesterre menni, az alapszakot is sírva végzem el.

DE AMÚGY JÓ A BÁRCZI!

2022. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!