Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jött már nektek valami infó...

Jött már nektek valami infó az adott egyetem(ek) ről, ahová jelentkeztetek, hogy mennyi a pontotok, mikor lesz a felvételitek (mscre jelentkeztem, már van egy diplomám, elvileg júni végén van a szóbeli, de sehol semmi még), sárgacsekk?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Páromnak sincs semmi hír. Ő is azt találta, hogy valamikor júniusban lesz valami elbeszélgetés. Arról, hogy arra kell-e valahol jelentkezni, fizetni vagy valahogy készülni semmi. Pont az még nincs, mert ugye az államvizsga meg ezek még nem voltak, amiből számolnák.
2022. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapszakos végzősöknek még el sem kezdődött a vizsgaidőszak, nincs miből pontot számolni még. Felvi.hu-n vagy az egyetemek honlapján ki szokták írni, hogy nagyságrendileg melyik hetekben szervezik a szóbeli felvételi vizsgát, majd szólnak.
2022. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van màr diplomàd akkor a felvin ott kellene lennie, hogy a diplomajegyed hàny pontot ér összesen. A felvételi pontjàt meg nyilvànvalóan még nem tudják hozzàadni, mivel nem volt még.
2022. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi nincs ott. Biológus mscre jelentkeztem. Van biosz alapszakom 4 év, és 1 év biosztanár msc-m is. 32 vagyok, egy multinál dolgozok. 0 pont van fent.
2022. máj. 8. 13:05
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Természetesen a diplomáim fel vannak töltve a felvin. Ezért nem értem.

2022. máj. 8. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Alapszaknál nálam már írja a pontokat, 2 éve érettségiztem. Így nálad is kellene írna már eszerint.

Párom is biosz MSc-re jelentkezett SZTE-n egyébként. #1 vagyok.

2022. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ugye nekem is azt írja ott, hogy az intézmény még nem rögzítette a pontjaimat. Ergo a jó nevű DE lehet nem is olyan már, mint régen. Írok a jövő héten a felvinek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

2022. máj. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!