Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a felvételi a...

Mennyire nehéz a felvételi a Magyar Táncművészeti Egyetemre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bekerülni, de félek a felvételi nehézségétől! Táncos és próbavezető (néptánc szakirány) szak érdekelne. Mennyire veszik figyelembe azt, hogy valakinek szép hangja van? Illetve milyen gyakorlatokat/lépéseket kellet csinálni a felvételin?
2022. máj. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A honlapjukon minden fenn van.
2022. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, csak saját tapasztalatokra/véleményekre lennék kiváncsi!
2022. máj. 10. 16:52
 3/5 anonim válasza:
100%
Rohadt nehéz. Én versenytancoltam 15 evig, még országos bajnok is voltam a felvételin kiba.ztak egyből kétszer is
2022. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a statisztikát, láthatod, hogy tavaly minden negyedik jelentkezőt vették csak fel erre a szakra. S nyilván aki profi néptáncosnak jelentkezik, azok többségének már a jelentkezéskor a vérében van az egész, azaz egész gyerek- és kamaszkorát valamilyen népi együttesben végigtáncolta. Szóval szerintem elég pengének kell lenni, ha labdába akarsz rúgni a gyakorlati felvétel vizsgán.
2022. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nehéz. Nem vettek fel elsőre (mint ahogy sok ismerősömet), de kiváló diplomàval elvégeztem. A mesterszakot is. Imádtam mind az 5 évet. Érdekelt. És nagyon jó csoporttársaim és tanáraim voltak, akik sok érdekeset tanítottak.


De vannak ismerőseim, akiket pedig elsőre felvettek. Szóval kinél hogy van ez. Lényeg, hogy legyen kitartó, aki igazán be akar kerülni.


Te hol tartasz azóta? Felvettek?

2022. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!