Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítenének? Mert én nem tudom

Segítenének? Mert én nem tudom

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy kijártam az alap iskolát (most vagyok 17 éves fiú ha valaki kérdezne) 16 éves koromban kijártam az alap iskolát és hát nem vették fel abba a(z) iskolába aminek én szeretem volna menni,persze más helyen voltak szabad helyek de oda nem akartam menni,mert , drogoztak,füveztek,nap mint nap balhé volt ezért oda nem akartam menni ,amúgy szakács iskolába szeretem volna menni, ez az első téma.

A második az lenne ,hogy most ,hogy kikerültem alap iskolából mehetek gimnáziumba még,mert akkor már nem megyek szakácsnak akkor mennek gimibe vagy már oda nem mehetek?

A válaszokat előre is köszönöm

A trollok is írhatnak maximum nem veszem őket figyelmebe



2022. máj. 11. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általánost 16, 17 évesen fejezted be? Azt egy kicsit hamarabb szokás, nem?
2022. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem hamarabb 6 évesen vagyok elsős és 16 évesen kerülünk ki az általánosból
2022. máj. 11. 16:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi úgy akartam írni ,hogy kerültem ki az általánosból ,mivel 1-ben buktam sajnos
2022. máj. 11. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem szlovák fórumon kérdezed? Mi honnan tudjuk innen Magyarországról?
2022. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem itt is tudtok normális választ adni nem ?
2022. máj. 11. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Magyarországon??

Én év vesztes voltam, viszont már 15 évesen gimibe jártam. Elsőben ráadásul nem szoktak megbuktatni. Szóval lehet nem ezen a fórumon kellene kérdezősködnöd.

2022. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben értem de ne akadjatok fel már ezek ,hogy 15 éves

Azt kérdeztem,hogy mehetek-e még tovább ,mit bonyolítsátok túl ?

2022. máj. 12. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"a(z) iskolába", "szeretem", "bonyolítsátok"

Kérlek, hogy ne gimibe.

2022. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!