Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan akinek nincs...

Van itt olyan akinek nincs érettségije?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg megírta de nem sikerült és nem is tervezi megírni?

Nélküle is boldogultok, melyik tantárgy ami miatt nem ment vagy nem írnátok meg?

Írnátok kort illetve nemet?

Csak olyan írjon akinek nincs érettségije.



2022. máj. 12. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Manapság nem nagyon van ilyen felnőtt.
2022. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.Nehéz volt megállni?

Csak olyan írjon akinek nincs érettségije.

HA van akkor nem kell kommentár...

2022. máj. 14. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Önigazolást akarsz arra, hogy csupa érettségi nélküli sikeres ember mászkál. Nem így van. Érettségi nélkül nagyjából egy gyári melós lehetsz max. Már csak azért is, mert ha tehetséges vagy, akkor egy vacak érettségi nem kihívás. Ha kihívás, az rég bukó.
2022. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.és tovább folytatja...

figyu nem érdekel bármit mondasz, nem erre indult a kérdés. ha nincs akkor ne nézd tovább köszi!

2022. máj. 14. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Látszik a válaszaidból kérdező hogy hány osztályod is van valójában.

Te tényleg csak egy visszaigazolást akarsz arra, hogy érettségi nékül,8 általánossal is szuperül eltudsz helyezkedni jó helyeken. PEDIG NEM! Sőt még érettségivel is defektesebb manapság. Akkor nem muszáj az érettségi ha van egy jó szakmád,és azt tudod is csinálni. (Lásd magánvállalkozás esetleg).


De egy érettségi már alapkövetelmény és a közvélemény tanulatlannak/iskolázatlannak tartja azt, akinek csak 8 általánosa van.

8 általánossal manapság: takarító,kisegítő munkás,gyári melós de ott is a legalja,kertész lehetsz. De sok helyen főleg vidéken ehhez is már protekció kell.

Akinek nincs érettségije és fiatal akkor az bukó.. Nem nehéz letenni,estin már 2 év alatt megszerezheted,magas szintű tudás nem kell hozzá,de kell valamennyit tanulni még a kettesért is.

2022. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van két olyan ismerősöm is, akiknek nincs meg az érettségijük. Az egyik a TESCO-ban dolgozik pénztárosként, a másik azt hiszem felszolgáló, vagy valami ilyesmi. De aztán itt meg is akadnak, és nincs hova menni a ranglétrán. Szerintem céghez nem is tudsz menni dolgozni érettségi nélkül. Mindketten huszonéves lányok. Szerintem nagyon kilátástalan a helyzetük, én a helyedben mindenképp kiszenvednék magamból egy érettségit.
2022. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!