Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbízható, valós és jó...

Megbízható, valós és jó oktatásban részesít?

Figyelt kérdés

Alfa Kapos Kft.

Tanfolyamokat indít, jóval olcsóbban, elég rövid idő alatt megszerezhetően.

Én ingatlanközvetítő képzésre szeretnék menni. Itt mindennel együtt 91000 forint és 4 hónapos képzés.

Első kérdésem, hogy:

Csak lehúznak és soha nem részesülök a képzésükben?

A második pedig, hogy:

Ha mégis valódi képzés lenne, el tudok ezzel helyezkedni? Ezt úgy értem, hogy hogyha megnézik, hogy én itt tanultam, nem lesznek rossz véleménnyel rólam és nem lehet az, hogy csak emiatt nem alkalmaznának? Tudom, lehet egyénben csinálni, de először egy ilyen cégnél dolgoznék. Ugyanannyi esélyem lenne, hogy felvegyenek vagy nézik azt is, hogy hol tanultam? Jó a képzésük?

Remélem vannak itt jártasak!🤞🏽



2022. máj. 16. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Megbízható, jó tanfolyam
Nem megbízható, rossz tanfolyam
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az adott ingatlanközvetítő cég képezi ki a saját embereit, a saját módszereikre és nem kell előtte semmit elvégezned. Pár éve kivették az ingatlanközvetítő szakmát az alapszakmák közül és azóta csak ilyen tanfolyamok indulnak. Szerintem csak pénzlehúzás, de a legjobb, ha írsz egy e-mailt valamelyik ingatlanközvetítő cégnek és megkérdezed, hogy ehhez a szakmához szükséges-e ez a képzés. Ők ismerik a legjobban, hogy mi kell ehhez.
2022. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én úgy láttam, hogy mindenhol előny, ha megvan a papír, illetve 1-2 helyen láttam, ahol ki kell fizetni a képzést és az adott hely munkát is ad a tanfolyam után. Sajnos ezek túl messze vannak tőlem, ez az Alfa van a lakóhelyemhez közel, ők nem írták, hogy egyenesen munkát is adnak, ha jól szerepeltem a vizsgán. Nem gondolom, hogy ilsen jellegű ismeret nem kéne, nem is olyan hosszú a képzés, annyi tudást nem igényel, mint mondjuk egy elektrotechnikus, inkább jó kommunikációs készséggel kell rendelkezni, szerintem ezt is gyakorolják ott, persze akiben ez nincs meg, annak csak idő-és pénzpazarlás.

Megpróbálkozom ezzel, hogy pár helyen rákérdezek mire is van szükség😄

2022. máj. 17. 00:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!