Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék korrepetálni matemat...

Szeretnék korrepetálni matematikából általános iskolás diákokat online, 200 Ft-ért, mivel nem vagyok tanár, csak megy a matek. Hogyan tudnám meghirdetni magamat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
200 FT-ért? Ez mennyi, percdíj? Értem én, hogy nem vagy tanár, de azért nem fognak veled szóbaállni, mert ez már a komolytalan kategória.
2022. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, komolyan gondolom. Azért 200 Ft, mivel nem vagyok hivatalos tanár. Ahogy szól a mondás is, aki a kicsit nem becsüli..

Amúgy meg ha egy nap pl 5 embernek segítek, az már jelentősen elviszi pozitív irányba a havi bevételt.. (Nem szórom a pénzt az ablakon).

2022. máj. 18. 18:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Te nem mennél el egy olyan tanárhoz, aki csak egy fagyi áráért átbeszéli veled a matekot, ráadásul online?
2022. máj. 18. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy tapasztalt, diplomás tanár elkér 4000 FT-ot (nem tudom most mennyi, csak írtam valamit), akkor annak a felét kérd. Ha túl keveset kérsz, nem vesznek komolyan.
2022. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Én nyelvből korrepetáltam még gimiben úgy, hogy nem volt még nyelvvizsgám, csak full 5-ös voltam. 3000 Ft-ot kértem alkalmanként. 2 órás volt egy alkalom. Egy tanár ismerősöm 5000Ft-ot kért. Így gondoltam, hogy a 3000 pont jó lesz.


Ha nagyon alulárazod magad, az azt sugallja, hogy a szolgáltatás minősége nem jó. A 200Ft nagyon kevés. Nekem gyanús lenne, hogy miért ilyen olcsó. Minimum 1000Ft-ra vidd fel, de lehet simán drágább is. Nem a gyerek fizet, hanem a szülő, akinek van keresete és fontos számára a gyerek teljesítménye. Nem fogja 200Ft-os órára beiratni, mert senki nem csinálja ennyire olcsón. Ez túl gyanús. A nagyobb árhoz mindig jobb minőséget társít az ügyfél. Ez marketing alaptörvény.

2022. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy a kérdésre is válaszolva.. csinálj Facebook oldalt és kérd meg az ismerőseidet és a szüleiket, hogy osszák meg! Főleg a szülőket célozd meg. A gyerekek maguktól nem akarnak pluszban tanulni. A szülők fogják beiratni őket.


Fontos, hogy az oldal címében benne legyen a szolgáltatás lényege, de egyszerű legyen.

Pl.: Matematika Korrepetálás Online


A leírásban pedig legyen benne az ár, ami minimum 1000-1500Ft legyen alkalmanként és legyen benne a célcsoport, ami ebben az esetben az általános iskolások.


YouTube-on tudsz nézni videókat, hogy hogyan kell jól megcsinálni egy Facebook oldalt.

2022. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg korrepetálós/tanárkeresős csoport van Facebookon ahol lehet hirdetni.
2022. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2016-ban is 2000 forintért vállaltam egyetemistaként egy órát matekból, míg egy tanár 3000-4000 forintot is. Szóval azt a 200 forintot remélem elfelejtetted.
2022. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!