Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha év végén megbukok az...

Hogyha év végén megbukok az alágazati vizsgán, de át mentem minden tantárgyból akkor ha gimnáziumba át megyek tudom folytatni az évet?

Figyelt kérdés

Élelmiszeripari technikusnak tanulok, 10-edikes vagyok, most lesz a vizsga.

Nem igazán érdekel ez szak, szüleim kérésére mentem oda.

Nagyon benne van hogy megbukok a vizsgán, nem értek annyira a sütéshez és nem is tudok semmit.

Viszont eléggé jó tanuló vagyok. (3-4-es, de inkább 4)

Ha esetleg úgy alakulna hogy megbuknék akkor át mehetek sima gimibe és mehetek tovább 11-edikbe?

Válaszokat köszi előre is!



2022. máj. 25. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha találsz magadnak olyan sulit amely hajlandó bajlódni az osztályozó vizsgáiddal (biosz, kémia, fizika, második idegen nyelv, rajz, ének...) akkor egy gyengébb gimi átvesz. Nem top gimikben gondolkodj!
2022. máj. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!