Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus gazdmen. vagy ELTE...

Corvinus gazdmen. vagy ELTE gazdmen?

Figyelt kérdés

Idén végzek, és gazdálkodás és menedzsment szakon szeretnék tovább tanulni a Corvinuson vagy az ELTE-n. A Corvinust írtam előre, viszont egyre több helyről hallom, hogy az ELTE gyerekközpontúbb, és képzés szerint is utolérte, akár le is hagyta a Corvinust. Leginkább jelenleg is ott tanuló, vagy nemrég végzettek véleményére lennék kíváncsi. Nem csak képzés, hangulat és tanárok szempontjából is érdekelne.

Előre is köszi a válaszokat! :))



2022. máj. 30. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A Corvinuson végeztem tavaly gazdálkodási és menedzsment szakon, így csak arról tudok konkrétat nyilatkozni. A hallgatói élet számomra az egyik legmeghatározóbb élmény volt az egyetem alatt, persze ehhez kellesz te is, hogy részt vegyél a programokon (nincs belőlük hiány), csatlakozz különböző diák szervezetekhez (amikből szintén van bőven, így mindenki megtalálja a megfelelőt). Oktatás és a képzés szempontjából, szerintem ez minden egyetemről elmondható, hogy nagyon fontos az oktatód, a Corvinuson van sok nagyon jó, de sajnos a rosszból is akad (emiatt kell egy-egy tárgy felvétele előtt jobban utána járnod kihez is vedd fel az adott órát).
2022. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!