Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Törvényszéki orvosszakértő az...

Törvényszéki orvosszakértő az általános orvosi karon végzettekből lehet?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetem Általános Orvosi Karán lehetőség van törvényszéki orvosszakértő "szakirányt" választani? Avagy miből lesz a törvényszéki orvosszakértő?
2008. dec. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell először egy alap orvosi diploma. Ez lehet bárhonnan, tehát a Debreceni Egyetemről is. A törvényszéki orvosszakértő-jelölteknek ezután kell valami speckó képzést elvégezni, ezt sajnos pontosan nem tudom, de hogy az első X éved azzal kell elteljen, hogy elvégzed az orvosit, az fix.
2008. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. dec. 21. 19:09
 3/5 anonim válasza:
Szia!Mielőtt törvényszéki orvosszakértő leszel ,előbb palológus kell, hogy váljék belőled!
2009. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, már a fogorvosin vagyok, de nem bántam meg ;)
2009. dec. 13. 09:25
 5/5 anonim válasza:
0%
Énis törvényszéki orvoszakétő szeretnék leni (de először vegyenek fel 1 gimibe xD)
2010. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!