Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire hatékony...

Szerintetek mennyire hatékony ötlet így készülni az érettségire(jövőben lesz)?

Figyelt kérdés
Mivel Erdélyben élek, 3 vizsgatágyam lesz: első a matek, második a magyar, harmadik a román. Arra gondoltam, hogy az elmúlt 3 év anyagát összeszedném egy helyre(természetesen tárgyanként külömbözőre), ez lenne esetemben egy word dokumentum. Szépen kidolgoznám és sorrendbe szedném a leckéket. Úgy számoltam, hogy kb. 3-6 hét lenne megcsinálni az egészet úgy, hogy napi 4-5 órát dolgozok rajta. Személy szerint jobban szeretem, hogy minden egy helyen van, egy olyan struktúrában, ami nekem tetszik. Megéri szerintetek a ráfordított időt?
2022. jún. 15. 13:33
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Szerintem sokat tanulhatsz belőle, mindenképp hatásos. Én ugyan ezt kézzel csináltam egyetemen és nekem bevált, de a gépi nem tudom ugyan olyan hatásos lesz-e.
2022. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet szerintem. És tényleg tanulhatsz belőle több dolgot is, pl. fejlődik valószínűleg a szövegszerkesztési(mind elméleti, mind a számítógépes) készséged, vagy már a szöveg készítése során is tanulsz abból, amit összeszedsz lényegében.
2022. jún. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"(jövőben lesz)"

A mennyire távoli jövőben? Mindenesetre szerintem kezdd el minél hamarabb, ne csak 3-6 héttel előtte, mert ha egy kicsit is olyan vagy, mint én, nem lesz rá elég annyi... ;-)

(Egyébként n-nel írjuk: különbözőre. :) )

2022. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Konkrétan a jövő évben lesz(2023).
2022. jún. 20. 00:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem fogtam neki, mert nyaralni vagyok, ezért is emeltem ki a kérdést.
2022. jún. 27. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
:))) Akkor olyan vagy, mint én...
2022. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, arrafelé milyen a vizsgarendszer, Magyarországon nem 1:1ben a középiskolai anyagból kell érettségizni, vannak részek, amik nem kellenek az érettségihez. Ennek fényében teljesen felesleges mindent átírni.

Ha Romániában minden kell az érettségihez, akkor természetesen jó ötlet.

2022. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk sem kérnek mindent. Kösz a választ!
2022. jún. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!