Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon mellélőttem a BGE-vel?

Nagyon mellélőttem a BGE-vel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első helyen a Corvinuson pénzügy és számvitelt jelöltem meg, de mivel 442 pontom lett, így esélyes, hogy nem fognak felvenni. :(

Második helyen a BGE-n jelöltem meg gazdálkodási és menedzsmentet, de mostanában annyi rosszat hallottam a BGE-ről, hogy nagyon megbántam, hogy az ELTE-t vagy BME-t egyáltalán nem jelöltem meg. Kb teljesen elment a kedvem attól, hogy a BGE-t jelöltem meg helyettük, úgyhogy nagyon megköszönném, ha valaki megnyugtatna, hogy jó hely a BGE-PSZK is.

Nagyon sokat számít, hogy egyáltalán melyik egyetemen végzek? Vagy, ha esetleg tényleg nem tetszene a BGE, akkor mennyire bonyolult egyetemet váltani?



2022. jún. 21. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon most mi lesz megáll a föld forgása
2022. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos volt!🙂 Remélem jobb lett a napod tőle.
2022. jún. 21. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki leszarja, hol végzel
2022. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is😂
2022. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Jó hely a BGE-PSZK, odajárok gazdinfóra 2 éve.
2022. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorikérdéseken mindegy egyetemről lehet olyat olvasni, hogy szar, emiatt nem aggódnék. Nézd meg a tantervet, és az ott levő tanárokat keresd ki markmyprofessoron, hogy ott mit írnak róluk.
2022. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Minden egyetem egy f O SS, ilyen az egész oktatási rendszer
2022. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Átjelentkezhetsz az ELTE-re, BME-re, ha nagyon nem fog bejönni.
2022. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
47%
A BGE nem szar iskola, persze első helyen általában a Corvinus áll, mert az egy nagyon elit elit réteg … de ne legyél szomorú. A BGE is egy erős és jó hírű intézmény, ha ez vigasztal én mentem volna oda, de én meg egy no name vidéki egyetemen végeztem. Na gondolhatod, hogy én hogy érzem magam. Szóval ne legyenek aggàlyaid, egyébként ha BGE-en végzel mèg mindig teljesen jó esélyeid lesznek. Hajrá!
2022. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A BGE túlságosan is üzleti jellegű, kevés a közgazdaságtan
2022. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!