Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számítástechnikával kapcsolato...

Számítástechnikával kapcsolatos képzésen kívül milyen képzést érdemes elkezdeni ma?

Figyelt kérdés
Mik azok, amik hasznosítható-, alkalmazható tudást-, és papírt ad?

#tanfolyam #képzés #hasznosíthatóság
2022. jún. 27. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyanokról nyilatkozok, amiket egyetemen lehet tanulni:

Matematika, matematikus. Ha Magyarországon sok pénzt akar az ember keresni, talán inkább az alkalmazott matematikus pálya, ami jobban passzol ezen kívül. De amúgy az elméleti pedig érdekes és hasznos.

Gondolom egyébkent bármilyen mérnöki képzést érdemes, mert a mérnökökre úgy általában van igény. (Mondjuk a környezetmérnöki diplomáról azt olvastam, hogy annyira nincs rá nagy igény Magyarországon. Nem tudom mennyire igaz.)

Vagy valamilyen természettudományos szak. Mostanság elég sok szerepe van a kutatás, fejlesztésnek és ez várhatóan még növekedni is fog.

Persze, ha úgy értelmezzük a matematikus és általában a mérnöki szakok is kapcsolatosak a számítástechnikával legalábbis valamilyen szinten.

2022. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

*Ha Magyarországon sok pénzt akar az ember keresni, talán inkább az alkalmazott matematikus pálya, ami jobban passzol ezen kívül.


Az "ezen kívül" helyett az kéne mondjuk, hogy "ami jobb ezen célra".

2022. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!