Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sajnos egészségügyi okok...

Sajnos egészségügyi okok miatt csak 8 általánossal rendelkezem és 2 okj-s bizonyítványom van, amit a betegségem mellett eltudtam végezni. Most már dolgozhatok elvileg, de felvesznek okj-s kereskedő-boltvezetőivel eladónak egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érettségiztél, akkor hogyan OKJ-ztál?

Viszont ha van két OKJ-d, akkor nem 8 általános a végzettséged.

És igen, felvesznek, hiszen van ezirányú végzettséged, persze senki nem garantálhatja, hogy lesz munkád, de ahova ilyen végzettség kell, oda van esélyed neked is, mint bárki másnak.

2010. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, OKJ-s vizsgát munkaügyi kp-on keresztül is le lehet rakni, nem kell hozzá érettségi, az én anyámnak így van ápolónői végzettsége, és dolgozik is a szakmában, mióta letette, ennek már 5 éve, de időközben leérettségizett estin és így a munkahelye levéglegesítette.
2010. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értem, én azt hittem, hogy csak érettségi után lehet OKJ-t csinálni. De azért a válaszom többi részét fenntartom, akinek van egy OKJ-ja, az már nem 8 általános végzettségű.
2010. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket,válaszokat.Holnap behívtak állásinterjúra,s nagyon félek,hogy elfognak utasítani,pedig nagy szükségem van az állásra.Multhét pénteken közölték az orvosaim,hogy most már dolgozhatok vagy tanulhatok.Érettségit szeretnék szerezni,az volt anno az alap elvárásom magamtól,de a rengeteg kórházi tartozkodásom miatt sajnos kizártak még a gimi első osztályában.
2010. szept. 21. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi újság?Sikerült?
2010. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves"utolsó"kérdező az érdeklődésed,s a válaszom IGEN SIKERÜLT!!!!Nagyon boldog vagyok!!!!Sőt,mivel az orvosi zárómat is mutattam,így azt mondták,hogy olyan feladatokat kell majd csak végeznem,ami nagyon kímélő,s ha bármi gond van nyugodtan pihizhetek!!!!!Az új kollégák nem nagyon örültek,de majd megbékélnek!!!Most már csak az érettségi van hátra!!!!Hétfőn kezdek!!!Nagyon szép hétvégét kívánok!!!!
2010. szept. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!