Felvettek egyetemre, de mellette másik szakmát csinálok, illetve dolgozok is, mit kezdjek szeptemberbe?

Figyelt kérdés

Jelenleg mérlegképes könyvelő szakmát csinálom ami januárig tartana, tavasszal kiváncsiságból beadtam az egyetemre a jelentkezést (pénzügy-számvitel alapképzés), úgy voltam vele úgysem vesznek fel, így elmentem főállásban is dolgozni egy könyvelőirodába. Végül csak felvettek egyetemre, igaz levelezőire, így szeptembertől nem tudom hogy mit csináljak, tartok attól hogy egyetem mellett nem fogom bírni a munkát, meg lehet nem is nézik jó szemmel hogy én mindig megyek mert órám van, az is megfordulta fejembe hogy a mérlegképesnél az adózás modulzárót már megcsinálom szeptemberbe, de aztán ott hagyom, első félévet átvészelem munka mellett, aztán ha nagyon nehéz lesz így 2. félévtől átjelentkezek nappalira, ott hagyom a munkát és vállalok inkább diákmunkát. Ki mit csinálna a helyembe? Negatív emberek kíméljenek! kÖszi!

Illetve érdekelne még hogy mit kell tudni a levelezői képzésről, van olyan aki pénzügy számvitelt csinálja??



2022. júl. 23. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a levelező mellett végezd el a mérlegképest, az ma kincsnek számít. Az egyetemet nehogy abbahagyd, inkább kérj félév halasztást.

A mérlegképes vége nagyon nehéz lesz, de meg kell csinálnod!


Amúgy a helyesírásodon javíts, a kiírásodban van vagy hat hiba, nem beszélve a végtelen körmondataidról.

2022. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Diplomával is ki lehet váltani a mérlegképest nem?
2022. júl. 23. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!