Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvételt nyertem egyetemre...

Ha felvételt nyertem egyetemre, viszont általánosról levelezőre szeretnék váltani, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Alapképzés, első egyetem lenne számomra.

Szívesen elkezdeném, viszont csak levelezőn lenne rá lehetőségem bizonyos okok miatt. Ha el tudnám érni a váltást már az első félévre vonatkozóan, mit kell tennem?



2022. aug. 2. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szak?
2022. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (ELTE-ÁJK Jogász) ez úgy működött, hogy beiratkozáskor lehetett benyújtani egy tagozatváltási kérvényt, és ha a felvételi pontszámod a másik tagozatra is elég lett volna, akkor még szeptemberben átvettek. De ennek menete karonként szabályozott szerintem.
2022. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj a karod tanulmányi hivatalán.

[link]

2022. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!