Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételin már tényleg nem...

Felvételin már tényleg nem számít bele a szakirányú OKJ bizonyítvány?

Figyelt kérdés

Felvi ponthatározón próbáltam meg kiszámolni a pontjaim (jövőre szeretnék jelentkezni), de nem adja már fel az a lehetőséget, hogy OKJ-t válasszak többletpontért.


Szakirányú végzettségem van, ebben az irányban szeretnék továbbtanulni is, csak most már felsőoktatásban.

Régen 38 pontot lehetett kapni érte ha jól emlékszem. Most eltörölték?


Ja, és most tavasszal szereztem meg ezt az OKJ-t, tehát nem 54 vagy 55-tel kezdődik a sorszáma, hanem 5 1-gyel.


Valaki tud segíteni? Kidobtam két évet az ablakon, mert már nem számít sehova?



2022. aug. 3. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni a képzés esetében milyen OKJ-ra jar pont ha nincs koztuk az amit csinalsz, akkor nem jár. Bármennyire is szakirányú vagy sem.
2022. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy már nem adja ki azt a listát ahonnan annak idején le lehetett görgetni kiválasztva az adott szakmát. Semmilyen OKJ -t, nem csak az enyémet.
2022. aug. 3. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egész egy katyvasz. Nekem is van okj-s végzettségem és a felsőoktatásba nem számítják bele amikor tovább akartam tanulni. NEm értem az egészet.
2022. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] ha itt nincs benne akkor nem fogadják el.


Amikor én tavaly felvételiztem, az én 55 szintű okjmat sem fogadták el (ami egy vicc szerintem) de nem tudtam mit tenni.

2022. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi a végzettséged, hová mennél és milyen okj-d van?
2022. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!