Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rájövök az egyetemen, hogy...

Ha rájövök az egyetemen, hogy mégsem tetszik az adott szak, akkor csak az első félév befejezése után tudom abbahagyni, vagy közben bármikor?

Figyelt kérdés
Alapszakon elsőévesként úgy, hogy ne kelljen visszafizetési az állami ösztöndíjat.

2022. aug. 5. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor. Ha az első 6 héten belül kiiratkozol, még az államilag támogatott féléved sem veszik el (legalábbis régebben így volt)
2022. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy amíg nem fejezed be a második félévedet, addig minden további nélkül befejezheted. Én kétszer fejeztem be az első félév vége előtt szakot és nem volt semmi, szóval az első félév vége előtt 100%, hogy nem kell visszafizetni és ledolgozni. A két félévhez kérnék megerősítést másoktól!
2022. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-höz: 2 félév az osztatlan szakok esetében van.
2022. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!