Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség kell, hogy...

Milyen végzettség kell, hogy magán angol órákat adjak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Korrepetálás címén mindenféle végzettség vagy diploma nélkül, bárkinek adnak vállalkozói engedélyt.
2022. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Én gimi alatt korrepetáltam nyelvet úgy, hogy még nem volt nyelvvizsgám sem, csak jó voltam az adott tárgyból.


Nyilván ha rendesen akarod csinálni, akkor kell nyelvvizsga és vállalkozói igazolvány, adózás stb.

2022. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Gimiben vagy egyetem alatt simán lehet csinálni zsebpénzért. Lehetsz vállalkozó, de a kérdés hogy ki akar majd tőled órát venni, ha nincs semmilyen végzettséged (a nyelvvizsga nem végzettség...)
2022. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!