Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » GYÓGYSZERÉSZ gólyák (2022)...

GYÓGYSZERÉSZ gólyák (2022) !! Van itt olyan, aki Pécsett kezdi tanulmányait ebben a szemeszterben?😍😍 Szívesen megismernèlek benneteket!🙌🏻😄

Figyelt kérdés
Tudom tudom, ott a tábor , meg a hivatalos csoportok az ismerkedésre, de hátha belefutok itt is valakibe.. Elvégre minnél több embert megismerünk, annál jobb🙌🏻🙌🏻

2022. aug. 17. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem sokáig lesz ilyen jó kedved 🥲
2022. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos..
2022. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért jó az, hogy más örömébe beletiprunk? Meg megpróbálunk belerúgni? Hova vezet ez kedves 1-es válaszoló?


Nyilván ez egy nehéz iskola, nyilván sokat kell tanulni, nyilván annál is többet..És igen , lesznek jobb , rosszabb és kínkeserves időszakok. De azért ne csináljunk már úgy, mintha nem csinálta volna még végig ember. Mintha lehetetlen volna, mert nem az🙌🏻


Ha meg nem az ismeretanyagra gondoltál , akkor igazán kifejthetnéd.

2022. aug. 17. 22:59
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Borzalmasan nehéz, most végeztem a sote-n, főleg az első féléves kémia. Ne haragudj nem akartalak megbántani, de tényleg rendszeresen tanulj!:)
2022. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pofázik itt mindenki. :) én is, más is végigcsinálta. majd sokat tanuljál, de nyugodtan örömködjél és sok sikert :)
2022. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem ennek mi köze az én kérdésemhez..Itt győzködsz engem arról, hogy milyen nehéz az egyetem (ezt mindenki tudja) , meg végzett szakember létedre nulla empátiával ideböfögsz egy olyat egy ambíciókkal és tenni akarással teli kezdőnek, hogy “nem sokáig lesz jó kedved”.. Ez azért elég gáz.

Nem a te tiszted eldönteni kinek mi a nehéz , pontosabban ki hogyan reagál bizonyos helyzetekre , kinek mi a tűréshatár. Pont ez a tűréshatár dönti el ki végez végül és ki sem

.

2022. aug. 18. 12:19
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm😄🙌🏻
2022. aug. 18. 12:20
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nehéz lesz, ezt mondtam, vedd komolyan már az elejétől. Sok sikert!Még egyszer ne haragudj. (Nincs 0 empatiam)
2022. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy jó tanács! Én már pl nyáron eloretanultam, hogy könnyebb legyen.
2022. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hogy előre tanulj!

Egy ötödéves áok-os.

2022. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!