Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme mesterképzést...

Van értelme mesterképzést elvégezni, hogyha már az alapképzéssel is jól keresek?

Figyelt kérdés
Corvinus pénzügy és számvitel alapképzést végeztem el és a cégnél ahol gyakornokként dolgoztam, felvettek teljes munkaidőre.

2022. szept. 3. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megelégszel a mostani pozícióddal, akkor nem. Ha szeretnél majd előrébb lépni, akkor igen.
2022. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami random mesterképzést csak azért, hogy legyen, nem. Inkább dolgozz.


Valami komolyabb mesterképzést később levelezőn, munka mellett, igen.

2022. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Azért psz alappal baromi jó mesterekre lehet elmenni és később jól jöhet. Én maradnék itt kicsi tapasztalatot gyűjteni, aztán vagy megebszélni velük, hogy mehessek levelezőre, vagy elmennék nappalira és kérném, hogy vegyenek fel gyakornoknak.
2022. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!